RONGIFILM ehk FESTIVAL RÖÖBASTEL

Rongifilm on maailmas esimene ja ainulaadne viis, näidata filme festivali ajal ja seda liikuval pinnal ning raudteel. Tänavu näitame filme viies Elroni rongis filmide eriprogrammi, mis on läbilõige Kino maale tänavusest lühifilmiprogrammist.  Lühifilme näeb Elroni Viljandi-, Aegviidu-, Tartu-, Narva-, Koidula- ja Valga suuna rongides.Projekti tehniliste küsimuste eest seisab hea koostööpartner Ledzep OÜ, https://ledzep-trailers.com/ . Filme näitame rongides juba 8. aastat.


Elroni tutvustus

Oleme riigile kuuluv ettevõte, pakume rongidega kiiret, mugavat, keskkonnasõbralikku ja turvalist reisiteenust üle terve Eesti. Meie rongiparki kuuluvad nii elektri- kui ka diiselrongid, kokku 38 rongi. Meil on üle 200 väljumise päevas ning igal tööpäeval kasutab ronge üle 25 000 inimese.

Kvaliteetse teenuse pakkumine on üks meie olulisemaid prioriteete. Kogu meie meeskond panustab iga päev selle nimel, et pakkuda alati vaid parimat rongisõidu kogemust.  

Loome Sulle aega – viime Sind kohale kiiresti, turvaliselt ja mugavalt.  Vaata reisiinfot www.elron.ee ja kohtumiseni rongis!

__________________________________________________________

BUSSIFILM ehk FESTIVAL RATASTEL

Bussifilm on maailmas esimene ja ainulaadne viis, näidata filme festivali ajal ja seda liikuval pinnal ja ning maanteel.  Festivali filme näeb tänavu 10 Go Busi kaugliini bussis 05.-25. oktoobrini 2020. Bussifilmi näeb kümnes Go Busi kaugliini bussis kuni 25. oktoobrini suundadel: Tallinn-Haapsalu, Tallinn-Kuressaare, Tallinn-Pärnu, Tallinn-Kärdla, Tallinn-Rakvere, Pärnu-Tartu, Tallinn-Valga ja Kuressaare-Tartu Filme näitame bussides juba 8. aastat.AS Go Busi tutvustus  

Eesti üks suuremaid bussiettevõtteid Go Bus pakub mugavat, turvalist ja kvaliteetset transporditeenust. Go Bus kuulub kodumaisel kapitalil põhinevasse kontserni AS Go Group, mille turismi- ja transpordiga tegelevad ettevõtted aitavad igapäevaselt reisida tuhandetel inimestel. Meie kaasaegsed bussid ning kogenud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Ühtlasi teostame tellimusvedusid nii kodu- kui välismaal. Meie klientide hulgas on lisaks Eesti eraisikutele ja organisatsioonidele ka mitmed suured välismaised turismifirmad ning riigiasutused. Võtke meiega ühendust, viime teid kindlalt kohale. Vaata reisiinfot www.gobus.ee ja kohtumiseni bussis !