Peaasjalikult tegeleb PPAFF festivalianimatsioonidega ehk teostega, mida tavaliselt vabalevis näeb harva. Tänavu aga teeme esmakordselt selles valdkonnas erandi ja pakume lastele koolivaheajal animatsiooni "Trollid", mis on tore, lustakas ja tempokas lugu pisikestest tegelastest ja nende tegevustest.


PPAFF soovitab! 
Animakomöödia lastele 
"Trollid"

"Shreki" loojad toovad teie ette aasta kõige leidlikuma ja naljakama animakomöödia "Trollid". Oktoobrikuus sisenete maailma täis unustamatuid, värvikaid tegelaskujusid ning suurepärast muusikat. Saate tuttavaks ülevoolavalt optimistlike trollidega, kel on pidevalt laulud suus, ning koomiliselt pessimistlike bergenitega, kes tunnevad elust rõõmu vaid siis, kui on värskelt mõne trolli alla neelanud.

Animafilm on eesti keeles! Kui originaalversiooni põhihäälteks on Justin Timberlake ja Anna Kendrick, siis eesti keeles kingivad neile tegelastele oma hääle Rolf Roosalu ja Saara Kadak. 

Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ. 

Filmi pikkus on 1h 30 min.


NB! PPAFFi festivaliprogrammis näeb animatsiooni "Trollid" Tapa Kultuurikojas 24. oktoobril kl 10.30 (lasteaedadele), 16 ja 18. Piletiinfo Tapa Kultuurikoja kodulehel