PPAFF tähistab tänavu viiendat sünnipäeva

Sel aastal rullime lahti punase vaiba, sest PPAFF tuleb viiendat korda ning festivali nimitegelane, animafilmirežissöör Priit Pärn tähistab augustikuus oma 70. juubelit.

On, mida koos teiega, armas publik, tähistada! 

Selle puhul on valminud ka festivali uus, pidulikes toonides bänner.

Loe lisaks

PPAFF teeb kokkuvõtteid

PPAFFi kolmenädalane festivalitrall on selleks korraks läbi ja on aeg kokkuvõtteid teha. PPAFFi meeskonnale teeb kõige rohkem heameelt maapiirkondade kultuurikantside huvi animatsiooni vastu.
Loe lisaks

PPAFFi galal premeeriti tublisid noori animaatoreid

Laupäeval, 31. oktoobril anti Priit Pärna 4. Animafilmifestivali (PPAFF) galal Tapa Kultuurikojas üle festivali animatsioonikonkursside preemiaid. Koolilaste ja  -noorte konkursi Grand Prix’ pälvisid Albu Põhikooli õpilased joonisfilmi “Soki seiklused” eest.

Loe lisaks

Esimesed mudilased PPAFFi töötubades

Täna, 13. oktoobril said esimesed töötoas osalenud koolilapsed proovida kätt joonisfilmi ja tahvelanimatsiooni loomisel.

Töötubade tegevust juhendavad MTÜ Nukufilmi Lastestuudio koolitajad Sondra Lampmann ja Erik Alunurm. Töötoad toimuvad Tapa Gümnaasiumis (loe edasi).

Vaata iga päev täienevat galeriid töötubadest SIIN.
Loe lisaks

PPAFF kutsub koolilapsi ja -noori animatsioonitöötubadesse!

PPAFFi üks olulisi sihtgruppe on noored. Animatsioonitöötubade pakkumine koolinoortele on oluline kahest aspektist: kasvatagem publikut ja õpetagem uusi animaatoreid. Kunagi ei või teada, kellest võivad sirguda uued tegijad, kes Eesti animatsiooni häid traditsioone edasi viivad.
Loe lisaks