"Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu"

Täispikk kogupereanimatsioon.

Mait Laas, 2013, pikkus 73:00, tootja Nukufilm

Sünopsis: Immigratsioon, Armastus ja Muusika! Lisa Limone on Euroopa üks esimesi täispikkasid S3D nukufilme. Immigratsiooni, armastuse ja raha teemasid käsitletakse teatraalselt muusikalises võtmes. 73 – minutilise animeeritud S3D nukuooperi sihtgrupiks on kogu pere.

Rahvusvaheliselt pärjatud autorite kollektiiv kinnitab, et seikluslikku S3D kaasaelamist jagub kuhjaga väikestele vaatajatele ning peen sotsiaalkriitiline huumor on tagatud ka täiskasvanutele!

Filmi peategelaseks on laulev paadipõgenikust apelsinipoiss Maroc Orange, kes unistab vabadusest. Laulvaid teokarpe kollektsioneeriv sidrunitüdruk Lisa Limone otsib armastust. Lisa isa, kes on suure ketšupitehase ja tomatipõllu omanik, armastab raha.

Ja siit algabki ooperlik lugu: Armetu Maroc põgeneb vaesunud kodumaalt (nt. Põhja-Aafrika) oma kaaslastega tormisel merel võideldes „tõotatud maale“ (nt. Lõuna-Euroopa), kus loodetud demokraatia ja pidude asemel sunnitakse teda tööle - tomateid korjama.Kuid saatus on elus pettunud apelsini jaoks helde - isekast sidrunist Lisast saab filmi käigus ootamatult õnnetu Maroci armastaja ja vabastaja ning apelsinide revolutsiooni kaasosaline. Kõik toimuks justkui unenäos – demokraatia nimel õhitakse maju ja ketsupist tehakse taas tomateid! Mässumeelest ja armastusest õhkuv muusikaline film päädib Lisa ja Maroci dramaatilise ühtesulamisega, mis on magushapu segu apelsini ja sidruni armastuse viljast!

Eelmine
MF "KETI LÕPP"
Järgmine
NUKUFILM 60 remix täiskasvanutele